Elektro Kaya - Hakkımızda           

Beyaz Eşya konusunda tecrübeli yetkili satış şirketi olarak size hizmet etmekten mutluluk duyarız.Gelin size yardımcı olalım.
Dünyaca ünlü beyaz eşya markalarını uygun fiyata bizden temin edebilirsiniz..Mayıs 2010 yılında Mannheim Käfertal , Frauenhofer Str. 24-26 adresinde ki yeni deposuna taşınan Elektro Kaya, kullanılmış ikinci el ve yeni beyaz eşyaları garantili olarak vatandaşın hizmetine sunmaktadır. Elektro Kaya’da ünlü markaların son model çamaşır makinaları, buzdolabı, çamaşır makinası, fırın ve elektrikli ev ürünleri uzman teknisyenlerimizin itinalı kontrolünden sonra 12 ay garantili olarak satişa sunulmaktadır.

 

 

HER BÜTCEYE UYGUN FIYATLAR Mannheim Käfertal’da Frauenhofer Str. 24-26 numarada bulunan Elektro Kaya’da istediginiz beyaz eşya ürünlerini bulabilirsiniz. Her eve, her bütçeye uygun fiyatlarla satılan ürünler, uzman teknisyenlerimizin kontrolünden sonra satışa sunulmaktadır.

 

 

 

 

Elektro Kaya

Frauenhofer Str. 24-26

Ecke Reichenbachstr.

68309 Mannheim-Käfertal

Tel: 0621-84 55 78 90

E-Mail: info@elektrokaya.com

 

Impressum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anlık kar için geleceğimi satmam.  Werner von Siemens

Sattığımız ürünler dünyaca bilinen ve kalitesi kabul edilen markalardır. Bunların arasında AEG, Siemens, Miele ve Bosch gibi markalar bulunmaktadır. Aradığınız yeni ve ikinci el beyaz eşya ürünlerini bizde bulabilirsiniz. Sattığımız ikinci el beyaz eşya ürünleri güvenli ve garantilidir.

Her ikinci el ürünü satmamaktayız. Önce usta teknisyenlerimiz ürünü kontrolden geçirip eksikleri giderdikten sonra yenilenen ürün satişa sunulmaktadır.

12 AY GARANTI

Işletmemizde çamaşır, bulaşık makinaları, ev ve büro buzdolapları, fırınlar, elektrikli ev gereçleri ve daha birçok ürünü alıp satmaktayız. Bunun dışında bu ürünlerin tamiratlarıda yapılmaktadır.

Müşterilerimizin evine kadar gidip montaj, servis ve tamir işlemlerinide yapmaktayız. Tüm bunları yaparken fiyatlarımız oldukca uygundur. Bizde her bütçeye uygun kaliteli beyaz eşya bulabilirsiniz. Bizden alınan ürünleri gönül rahatlıgıyla kullanabilisiniz. Ürünlere 12 ay garanti verdigimiz gibi, servis ve bakımınıda yapmaktayız.

 


          ve diğer birçok markalı ürünler

 

Ürün isimleri ve logolar ticari markalar ve tescilli ticari markalar olarak kendi sahiplerinin yararına korunmaktadır.
 

 

 

 

 

Iletişim seçenekleri

Iletişim Formu

Adresimiz:

Elektro Kaya

Frauenhofer Str. 24-26

68309 Mannheim-Käfertal

Tel: 0621-84 55 78 90

 Avantajlarınız

  • Yetkili ve profesyonel bilgilendirme
  • Hesaplı markalı ürünler
  • Ikinci el ürünlere 1 yıl garanti
  • Mutfağınızın ön planlaması
  • Montaj ile birlikte teslimat